NM Brett

Bergens Seilforening

Endelige resultater NM 2015

BIC NM-Klasse

Sailed: 4, Discards: 0, To count: 4, Entries: 20, Scoring system: Appendix A
Rank NM-Klasse Boat Klasse nasjon Seilnum Seiler Forening R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st BIC   Bic-brett (U17) NOR 141 Kristian K Wendelborg Kongelig Norsk Seilforening 3.0 2.0 1.0 1.0 7.0 7.0
2nd BIC   Bic-brett (U17) NOR 2120 Henrik Wetlesen Borge Kongelig Norsk Seilforening 1.0 1.0 2.0 5.0 9.0 9.0
3rd BIC   Bic-brett (U17) NOR 43 jakob ruud Kongelig Norsk Seilforening 2.0 3.0 3.0 2.0 10.0 10.0
4th BIC   Bic-brett (U17) NOR 654 Fredrik L Nilsen KNS 7.0 6.0 5.0 7.0 25.0 25.0
5th BIC   Bic-brett (U17) NOR 30 Matteo Fregosi Maaø Kongelig Norsk Seilforening 8.0 5.0 8.0 8.0 29.0 29.0
6th BIC   Bic-brett (U17) NOR 1117 Marius Halvorsen Kongelig Norsk Seilforening 9.0 4.0 6.0 11.0 30.0 30.0
7th BIC   Bic-brett (U17) NOR 121 Haakon Brunvoll Nustad Kongelig Norsk Seilforening 4.0 21.0 OCS 4.0 4.0 33.0 33.0
8th BIC   Bic-brett (U17) NOR xx Ole Marius Laeskogen KNS 6.0 10.0 12.0 9.0 37.0 37.0
9th BIC   Bic-brett (U17) NOR 67 Finn Lippestad Kongelig Norsk Seilforening 10.0 7.0 7.0 13.0 37.0 37.0
10th BIC   Bic-brett (U17) NOR 39 Helle Oppedal Bergens Seilforening 13.0 9.0 10.0 6.0 38.0 38.0
11th BIC   Bic-brett (U17) NOR 424 Ola Bjørne Kongelig Norsk Seilforening 5.0 21.0 OCS 11.0 3.0 40.0 40.0
12th BIC   Bic-brett (U17) NOR 1118 Mads Halvorsen Kongelig Norsk Seilforening 11.0 8.0 9.0 12.0 40.0 40.0
13th BIC   Bic-brett (U17) NOR 137 Live Rabo Lund-Roland Kongelig Norsk Seilforening 12.0 21.0 DNF 13.0 10.0 56.0 56.0
14th BIC   Bic-brett (U15) NOR 60 Sofia Fregosi Maaø Kongelig Norsk Seilforening 14.0 21.0 DNC 14.0 14.0 63.0 63.0
15th BIC   Bic-brett (U17) NOR 90 Martin Hope Bergens Seilforening 15.0 21.0 DNF 15.0 15.0 66.0 66.0
16th BIC   Bic-brett (U15) NOR 61 Kathinka Mørner Åsane Seilforening 16.0 21.0 DNC 16.0 16.0 69.0 69.0
17th BIC   Bic-brett (U15) NOR 26 Mikkel Løtveit Åsane Seilforening 18.0 21.0 DNC 17.0 17.0 73.0 73.0
18th BIC   Bic-brett (U17) NOR 215 Ole Standal Barstad Åsane Seilforening 17.0 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 80.0 80.0
19th BIC   Bic-brett (U15) NOR 1 Andrine Hofstad Åsane Seilforening 21.0 DNF 21.0 DNC 21.0 DNC 18.0 81.0 81.0
20th BIC   Bic-brett (U17) NOR 107 Isak Hessen Kongelig Norsk Seilforening 21.0 DNC 21.0 DNS 21.0 DNC 21.0 DNC 84.0 84.0

RS:X NM-Klasse

Sailed: 4, Discards: 0, To count: 4, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Rank NM-Klasse Boat Klasse nasjon Seilnum Seiler Forening R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st RS:X   RS:X (Senior) NOR 7 sebastian Wang-Hansen Kongelig Norsk Seilforening 1.0 1.0 1.0 1.0 4.0 4.0
2nd RS:X   RS:X (Senior) NOR 23 Maria Mollestad Kongelig Norsk Seilforening 3.0 4.0 2.0 2.0 11.0 11.0
3rd RS:X   RS:X (Senior) NOR 510 sjur funnemark Kongelig Norsk Seilforening 4.0 6.0 4.0 3.0 17.0 17.0
4th RS:X   RS:X (Senior) NOR 57 Arthur Ulrichsen Kongelig Norsk Seilforening 2.0 2.0 12.0 OCS 4.0 20.0 20.0
5th RS:X   RS:X (Junior) NOR 252 endre funnemark Kongelig Norsk Seilforening 5.0 7.0 3.0 6.0 21.0 21.0
6th RS:X   RS:X (Junior) NOR 103 Marie Brunvoll Nustad Kongelig Norsk Seilforening 6.0 3.0 5.0 7.0 21.0 21.0
7th RS:X   RS:X (Junior) NOR 215 Arne Frithjof Askvig Asker Seilforening 7.0 5.0 6.0 5.0 23.0 23.0
8th RS:X   RS:X (Junior) NOR 333 Kaja Mobekk Kongelig Norsk Seilforening 8.0 8.0 7.0 8.0 31.0 31.0
9th RS:X   RS:X (Junior) NOR 89 Pauline Mørner Åsane Seilforening 10.0 10.0 8.0 9.0 37.0 37.0
10th RS:X   RS:X (Senior) NOR 12581 Fredrik Berven Åsane Seilforening 9.0 9.0 12.0 DNC 12.0 DNC 42.0 42.0
11th RS:X   RS:X (Junior) NOR 126 hannah kirkestuen Kongelig Norsk Seilforening 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 48.0 48.0

U13 NM-Klasse

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank NM-Klasse Boat Klasse nasjon Seilnum Seiler Forening R1 R3 R4 Total Nett
1st U13   Bic-brett (U13 (ikke NM)) NOR 126 Oda Sverre Kongelig Norsk Seilforening 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd U13   Bic-brett (U13 (ikke NM)) NOR 29 Tuva Oppedal Bergens Seilforening 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 15.0 15.0
2nd U13   Bic-brett (U13 (ikke NM)) NOR 2 Henrik Kalgraff Aasheim Glesnes Ungdom- og idrettslag 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 15.0 15.0
2nd U13   Bic-brett (U13 (ikke NM)) NOR 321 Tobias L Nilsen Kongelig Norsk Seilforening 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 15.0 15.0


www.bergens-seilforening.no

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com